Suchość, pieczenie i swędzenie skóry u 25-latka

byłem u lekarza i dermatologa i stwierdzili że to świerzb z wywiadu ze mną bo powiedziałem że cała rodzina ma to samo przepisała mi jakąś maść i po kilku miesiącach maść siarkowo koszt małego pusderka80zł i nic to nie dało skóra jest strasznie sucha, piecze i swędzi po otarciu robi się czerwona i robią się krostki ale po smarowaniu kremem nivea bądź jakim kolwiek innym to ustępuje ale jak tylko sie odstawi kremy to powraca mam mam szyje ręce nogi brzuch czerwone i suche pomocy :( :( :(

Witam! Opisane objawy mogą być skutkiem niepożądanym działania maści siarkowej bądź atopowego zapalenia skóry. Sugeruję ponową wizytę u lekarza dermatologa.