Suchość, pieczenie oczu po przebudzeniu, piasek w oczach

witam od dobrych paru lat borykam się z paroma uciazliwymi dolegliwościami odwiedziłem już nie jednego laryngologa/alergologa i latam jak piłeczka po lekarzach od 4 lat.Otóż rano gdy się obudzę mam suche śluzówki w nosie i głębiej w nosie tak jak by w zatokach też czuje suchość,moje oczy po przebudzeniu pieka i czuje piasek w oczach. Jednostronny świąd gardła na granicy ucha i migdałka który pojawia się 3-4 razy dziennie..Nadwrażliwość skóry na dotyk i częste poty w ciągu dnia.czy to grzybica?

Ten laryngolog będzie ostatni tylko przyjedź do niego na czczo żeby zrobić pewne badania laboratoryjne ale wcześniej umów się na wizytę telefonicznie.