Suchość skóry i przebarwienia oraz łuszczyca na twarzy

Dobry wieczór . Mam strasznie sucha skore od pewnego czasu z dziwnymi przebarwieniami no konkretnie schodzi mi skora przy ustach i brodzie , co robic? pale papierosy od 5lat i dopiero od niedawna mam taka twarz

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
możliwe, że przebarwienie nie jest związane z paleniem papierosów, a np z intensywnym letnim słońcem i lekami, które Pani zażywa.
Zalecam konsultację u dermatologa.
Doraźnie może pomóc stosowanie delikatnych kremów nawilżająco-natłuszczających - emolientów.