Suchość w jamie ustnej oraz mroczki przed oczami

od razu pisze objawy:mróczki przed oczami,puls wspoczynku90-100 mału wysiłek z 150,cały czas zemczony nic mi się niechce czuje jak by mi serce stawało,dziwny światopogląd,suchosc w buzi,leki ze cos mi się stanie,bule wgłowie jak by kucia trwające sekundę czuje jak by mnie ciągło z tyłu głowy cos kark jak by mi sztywniał,czucie cos jak by w zatokach mdlenia ,zemdlenia, ekg krew klatkapiersiowa dobrze ,psychiatra mowi ze możliwe ze nerwica ja w to nie wierze to do końca pomocy:(

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwał Pan źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pan równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty - do czego zachęcam.