Suchość w ustach a zaburzenia snu

Witam. Mam 21 lat. Wspomnę również, że ważę ok.53 kg przy 165 cm wzrostu(kiedyś odchudzałam się i teraz czasami również; unikam jak tyle mogę slodyczy). Od jakiegoś czasu ciągle chce mi się pić, czuje suchość w ustach, nie jest to proces ciągły (trwa to tydzień, nieco dłużej, później jest przerwa i znów to samo). Dodatkowo czuję się zmeczona i nie mogę spać rano. Wyniki morfologii: NEU%-44,8; BAS 0,00; MCH 32,5. Reszta wskaźników jest w normie. Dziękuje za odpowiedź! mój dziadek jest cukrzykiem

Renata GrzechociĹska

Objawy zgłaszane przez Panią mogą świadczyć o zaburzeniach poziomu cukru we krwi. Dlatego należy wykonać pomiar glukozy na czczo. Parametry morfologii, które Pani podała są niediagnostyczne należy je odnosić do całej morfologii.