Suchość w ustach, wzmożone pragnienie i zmęczenie

Witam. Od kilku dni jestem potwornie zmęczony. Potrafię spać cały dzień i całą noc. Zasypiam w ubraniach, na fotelu, na krześle, w wannie. Jestem tak zmęczony że wszędzie śpię. Dodatkowo mimo przyjmowania dużej ilości płynów odczuwam suchość w ustach i wzmożone pragnienie. Przez to odczuwam ból głowy. Do tego wszystkiego dochodzą gazy, coś się dzieje w brzuchu. Lekko pobolewa i jestem wzdęty. Co to może być? Robić jakieś badania?

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pani problemów zdrowotnych jest konsultacja
z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
Pozdrawiam serdecznie