Suchy i męczący kaszel, spływająca flegma

Mam od ponad 2 mies.suchy męczący kaszel, ale czuję jak mi spływa do gardła flegma i siedzi w krtani. Nieraz się oderwie nieraz nie. Robiłam badanie TSH-3 gen(hormon tyreotropowy) 1,062 morfologia krwi jest dobra poza: Cholesterol całkowity-191,6 Cholesterol HDL- 49,3 Cholesterol LDL -129,7 Ostatnio brałam tabletki Omega B6 może to od tego?

Kaszel to bardzo rozległy temat. To przede wszystkim długa rozmowa z chorym-wywiad. To kilkanaście niezbędnych badań diagnostycznych itd......Proszę przyjechać, damy radę.