Suchy i mokry kaszel a możliwe dolegliwości

Mam dziwny kaszel .Czasem jest on suchy a czasem mokry i odrywajacy . Kaszel trwa już tydzień , pojawił się nagle . Pozdrawiam dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.