Suchy i uporczywy kaszel po usunięciu zębów mądrości

Witam, 3 dni przed i juz 6 dni po operacji usuniecia zebow madrosci meczy mnie suchy, uporczywy kaszel. Do tego zatkany nos i odkrztuszana wydzielina. Czy moge nadal probowac wyleczyc objawy domowymi sposobami czy raczej powinnam udac sie do lekarza? Z gory dziekuje za odpowiedz

Witam, zabieg usunięcia zębów mądrości nie powoduje kaszlu - tym bardziej, że objawy były już trzy dni przed zabiegiem. Jednak skoro już to jest 9 doba a mimo domowych sposobów kaszel nie ustępuje a do tego pojawiły się inne objawy prosze koniecznie pójść do lekarza. Pozdrawiam