Suchy i złuszczony naskórek na penisie u 23-latka

witam. Mam 23 lata. Mój problem polega z penisem. Skora na napletku jest sucha oraz zluszcza się naskórek na penisie. Dość często się masturbuje, być może to jest tego powodem. Do tego używam żelu do golenia penisa, gole go maszynka jednorazowa być może też to przyczynia się do tego stanu. Ostatnio też zacząłem używać żelu do higieny intymnej. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

witam,
wszystko co Pan opisuje, może mieć na to wpływ.
Proponuję wyeliminować niektóre z tych czynników i sprawdzić czy mają związek z suchą skórą.

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska