Suchy kaszel bez kataru u niemowlaka

moja 4 miesieczna corka ma kaszel od 3 dni kaszle rano i wieczorem kaszel jest suchy nie ma kataru . U lekarza rodzinnego bylam wczoraj i przed wczoraj a doktor twierdzi ze wszystko jest w porzadku ale corka dalej kaszle CO robic

Myślę że trzeba pokazać dziecko lekarzowi pediatrze. Niech dokładnie zbada Pani dziecko. Jeśli są objawy wizyta kontrolna ale może u pediatry - jest wskazana