Suchy kaszel, chrypka, drapanie w gardle i niska temperatura ciała

Suchy kaszel,chrypka,drapanie w gardle,niska temp.ciala -okolo 35,5 st C,zwisajaca druga broad,slaba koncentracja-dziekuje

Witam, ciężko odnieść się do tych objawów bo np. nie wiem jak długo występują. Jeśli poniżej 2ch tygodni wstępnie uznałbym to za infekcje wirusową wymagającą tylko leczenia objawego (leki przeciwkaszlowe, nawodnienie, tantum verde forte), przy dłuższych objawach sugeruję udać się do lekarza w celu zebrania dokładniejszego wywiadu I zbadania