Suchy kaszel i brak poprawy po lekoterapii

Mam 20 lat. Kaszel suchy szczękający, ból boków, łamanie w kościach, ból skóry, wysypka po raz drugi, wcześniej 2 razy gorączka. Byłam u alergologa. Przypisał rano: Berodual, Pulmicort; po południu koło 13 Mucosolvan do inhalacji; wieczorem: Berodual, Pulmicort, antybiotyk Klacid Uno(stosowałam go na zapalenie oskrzeli). Nie ma poprawy po tym leczeniu - 5 dzień antybiotyku. Co jeszcze mogę stosować? Proszę o odpowiedz

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji wirusowej bądź zakażenie bakteriami atypowymi. Objawy tych infekcji mogą utrzymywać się nawet 203 tygodnie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.