Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Suchy kaszel i flegma w gardle

Witam. Od 7 tygodni mam suchy kaszel, który czasami jest mocniejszy (w chłodzie), czasami słabszy. Niby to jest taki kaszel suchy, ale co jakiś czas muszę odchrząknąć trochę flegmy zalegającej w gardle, natomiast przy kaszlu nic się nie odrywa w płucach. Prześwietlenie RTG prawidłowe. Brałem też antybiotyk Augumentin i kilka innych leków na rozrzedzenie flegmy. Przez nos raczej oddycham, nie mam jakieś dużej niedrożności nosa. Jeżeli odchrząknę troszkę flegmy to jest ona gęsta i przeźroczysta.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Badania krwi - glukoza

Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Długotrwały kaszel wymaga oceny specjalisty pulmonologa. Proszę zatem udać się do lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy