Suchy kaszel i ucisk w klatce piersiowej

witam,Mam taki kłopot jestem zdrowy samopoczucje dobre bardzo nos drożny,temp normalna,chodzi o to że od czasu do czasu odchrząkuję,pokasłuję mam suchy kaszel nie boli mnie klatka nie ściska mnie,mój ojciec ma tak samo,nie mam gróżlicy,Astmy,polipów co to może być i czy to grożne jak wypluwam wydzielinę to jest przezroczysta bez krwi czasem z wydzieliną tyle nie mam problemów z połykanie i przełykiem nie palę nic alkochol okazjonalni Pomocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka w kierunku choroby refluksowej przełyku.
Pozdrawiam