Suchy kaszel oraz uporczywy ból kręgosłupa lędźwiowego

Witam, od dwóch tygodni męczy mnie suchy kaszel, początkowo myślałam, że to przeziębienie, bo doszedł też katar, jednak tydzień temu pojawił się uporczywy ból kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do miednicy i nóg. Czasami, ale bardzo rzadko odkrztuszam gęstą wydzielinę. Wczoraj pierwszy raz pojawił się ból w mostku, który jednak szybko minął. Byłam u lekarza, powiedział, że kaszel może być na tle alergicznym, a kręgosłup muszę ćwiczyć, zaznaczę, że mam dopiero 18 lat. Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

z opisu wynika, że lekarz prawidłowo wprowadził leczenie. Proszę stosować się do jego zaleceń.

Pozdrawiam.