Suchy kaszel u 5-latki

Witam. Mam pytanie dot. Córki ktora ma 5 lat. Od prawie miesiąca czasu kaszle najczęściej rano jak tylko wstanie. Bylam u lekarza osłuchowo czysta, wyniki w normie a dziecko dalej kaszle jest to suchy kaszel. Nie wiem co robić bylam juz chyba wszędzie nikt nie jest wstanie powiedzieć dlaczego kaszle. Może tu znajdę jakoś odp co mogę zrobić czy cos jeszcze sprawdzić.pozdrawiam justyna

Witam! Jeżeli kaszel pojawia się jedynie w okresie jesienno-zimowym, może być związany z okresową nadwrażliwością dróg oddechowych na zimne i suche powietrze pojawiające się o tej porze roku. Proszę zadbać o optymalny poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniu w którym śpi dziecko oraz jego regularne wietrzenie.