Suchy kaszel, wymioty a gorączka u dziecka

Witam. Mam w domu dwoje chorych dzieci corka 11mies. I syn 4latka. Corka ma straszny kaszel i katar, wymiotuje, niema apetytu, ciagle placze. Synek goraczkuje mial temperature 38,8 teraz po podaniu ibufenu 37,6 Nazeka na bol brzucha co zje to wymiotuje, boli go gardlo ma lekko zaczerwienione, ma katarek. Maly ciagle nie chce nam jesc a teraz juz calkiem. Obojgu dzieciom podaje wit. C, ibufen gdy goraczkuja, smaruje mascia rozgrzewajaca. Nie wiem co mam robic. Syn prawie sie dusi kaszlem. trwa 3d

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie należy udać się z dziećmi do lekarza pediatry, lub zadzwonić do przychodni z prośbą o wizytę domową. Bez badania nie można określić odpowiednich zaleceń.