Suchy męczący kaszel, który po posiłku doprowadza do wymiotów

witam. otóż mam pyt odnośnie mojej mamy. ma straszny, suchy męczący kaszel, który po posiłku doprowadza do wymiotów. lekarz twierdzi,że niczego nie słychać, kuracje zakończył antybiotykiem i syropami,a jednak nie pomogło to. od grudnia ciągnie się ten kaszel,mama jest strasznie osłabiona tym i nie wiemy co mamy już robić. bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc,pozdrawiam :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisany kaszel nie ustępuje po zastosowanym leczeniu konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, tj. przede wszystkim wykonanie RTG klatki piersiowej. Jeśli wynik będzie prawidłowy warto także wykonać badanie kału na obecność pasożytów.