Suchy, napadowy i duszący kaszel oraz ucisk w gardle u 37-latki

Witam, od kilku tygodni mam suchy, napadowy, duszacy kaszel oraz uczucie ''guli w gardle,'' problemy zoladkowe wykluczone. Prosze o pomoc gdzie sie udac,gdyz jest to bardzo uciazliwe w codziennym funkcjonowaniu pozdrawiam Malgosia

Witam,

Czy przed wystąpieniem opisywanych dolegliwości miała Pani objawy zwykłego przeziębienia? Jeżeli tak - zapraszam na konsuktację - poradzimy sobie z problemem :)

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga