Suchy zębodół i problem ze zrośnięciem dziąsła 2 tygodnie po usunięciu zęba

witam miałam 2 tyg temu usunięty ząb , skomplikowane usuwanie z powikłaniami suchy zębodół, dziąsło sie nie zrosło z przodu, były szwy . czy to normalny stan? prosze o wskazówki

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jeśli objawy zapalenia już mineły to wszystko się ładnie wygoi - ale na to potrzeba czasu
brzegi dziąsła albo się zrastają albo nie i wtedy dziąsło narasta do zębodołu wypełniając go powoli
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Na całkowite wygojenie po usunięcia zęba potrzeba czasu - jednak jeśli jest Pani zaniepokojona, zawsze można udać się na konsultację do lekarza przeprowadzającego zabieg. Oceni gojenie i uspokoi Panią.