Suchy zębodół w odpowiednie działania

Od 3 miesięcy cierpię na ból po usunięciu zęba, na poczatku stwierdzono suchy zebodół - płukanie, nipas - pomogło na chwilę, byłam już u kilku specjalistów chirurgii stomatologicznej, brałam 3 antybiotyki ( 2x klindamycyne i rovamycyne), robiłam kilka zdjęc RTG - wszystko w porządku, miałam 3 razy łyżeczkowane - żadnej poprawy. Boli codziennie , momentami bardzo, nie wiem co robić, bardzo proszę o wszelkie sugestie i pomoc, bo jestem przerażona i nie mam już sił. Myslałam już nawet o neuralgii.

Znakomite efekty w leczeniu suchego zębodołu daje ozonoterapia skojarzona z przyjmowaniem enzymów proteolitycznych. Warto sprawdzić stan ogólny organizmu. Pozdrawiam

Lek. dent. Marcin Dolecki

proszę zrobić wymaz z zębodołu i podać celowany antybiotyk
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk