Suplement diety a działanie tabletek antykoncepcyjnych Lesinelle

suplement diety thermo speed hardcore a działanie tabletek antykoncepcyjnych lesinelle Skład: - ekstrakt Garcinia cambogia - l-tyrozyna - ekstrakt gorzkiej pomarańczy - ekstrakt imbiru - ekstrakt guarany - kofeina - ekstrakt z nasion zielonej kawy - ekstrakt z pokrzywy indyjskiej - 3,0% ekstrakt pieprzu kajeńskiego - substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu) - 0,7% kwas nikotynowy (niacyna) - ekstrakt pieprzu czarnego - żelatyna (składnik otoczki) - barwnik E171

Witam,

Pomiędzy opisanym suplementem diety a tabletkami antykoncepcyjnymi nie zachodzą żadne reakcje, spokojnie może Pani je łączyć. Nie ma żadnych przeciwwskazań.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk