Suplement diety Iskial w ciąży

Witam!Jestem w 10tyg. ciązy.Czy można przyjmować suplement diety "Iskial"?Nie lubie ryb,śledzi...Czy sam preparat je zastąpi?W jakich dawkach przyjmować ten praparat?Obecnie zazywam kwas foliowy i Falvit mama.Za odp. z góry dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie zaleca się przyjmowania preparatu Iskial w okresie ciąży oraz karmienia piersią. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.