Suplementacja keratyny a wypadanie włosów

Witam, ma problem z wypadającymi włosami. Otóż chodząc na siłownie zacząłem brać kreatynę która jaj wyczytałem w internecie podwyższa poziom DHT co w konsekwencji prowadzi do wypadania włosów. Kreatynę na dzień dzisiejszy odstawiłem. Teraz pytanie czy włosy które uciekły odrosną? Czy mogę dalej chodzić na siłownie tym razem bez suplementacji kreatyną? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze moze Pan zacząc ponownie chodzić na silownie ale bez tego typu srodkow. konieczny czas aby zobaczyc czy wlosy beda rosły.