Suplementy diety a przygotowanie do operacji wycięcia migdałków

Za 3 tyg będe miała wycinane migdały i dostałam kartkę ze spisem 'przygotowanie pacjenta do przyjęcia do szpitala' i jeden punkt informuje:'zakaz przyjmowania suplementów diety przez okres 2 tygodni przed zabiegiem) Ja zażywam: -2x dziennie po dwie tabl. calcium pantothenicum -biotyna 5mg (1 tabl. dziennie) -pół tabletki dziennie magnezu z wit b6 -co dwa dni wit d3 Czy powinnam odstawić te tabletki ?nie chciałabym przerywać kuracji tymi tabl. gdyż boję się że zaczną mi włosy lecieć. Pozdr.

Te Twoje tabletki to z reguły naciągają Cię tylko na kasę a swoją karierę kończą za zwyczaj w stolcu. Dieta każdego człowieka w dwudziestym wieku w europie zawiera wszystkie podstawowe witaminy i minerały. Nie potrzebne są żadne suplementy diety. reklamy Was okradają. Kiedy to wreszcie zrozumiecie? LUDZIE!.