Suplementy diety a Seronil 20 mg

Biorę seronil 20mg, jednak przygotowuję się do zawodów i muszę być w formie - czy mogę wspomóc się suplementem Olimp - THERMO SPEED HARDCORE MEGA skład m.in. Ekstrakt z nasion zielonej kawy w tym: kwas chlorogenowy Kofeina Ekstrakt imbiru w tym: gingerole L-tyrozyna Ekstrakt guarany w tym: kofeina Niacyna kapsaicyna, piperyna, forskolina, synefryna, Garcinia cambogia w tym: kwas hydroksycytrynowy

Przyjmowanie tego suplementu razem ze stosowanym lekiem może być dla Pana niebezpieczne. Zachodzi bowiem zwiększone ryzyko interakcji i wystąpienia skutków ubocznych. Radziłabym się ograniczyć do naturalnych metod kontroli masy ciała.