Suplementy diety dla 18-letniego pływaka

Jestem 18-letnim pływakiem wyczynowym z b. dużymi obciążeniami treningowym. Wzrost - 178 cm, waga 68 kg. W jaki sposob suplementować zalecane przez trenera BCAA, Kreatynę, Białko i Carbo/Węglowodany?

Nie jestem w stanie napisac Panu tego bez znajomosci Pana trybu zycia, diety, rozkładu treningow itp. Najlepiej skonsultowac te sprawe z dietetykiem sportowym tak by nie brac niepotrzebnie suplementow tylko zeby naprawde byly one pomocne przy intensywnych obciążeniach

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Udzielenie odpowiedzi bez wywiadu dietetycznego oraz rozpisania godzin posiłków i treningu jest praktycznie niewykonalne, proszę się skonsultować z dietetykiem.