Suplementy diety matki karmiącej

Witam Czy jeżeli biorę witamy typowo dla matek karmiących gdzie jest witamina D to mam też podawać dodatkowo mojemu 2 tygodniowemu dziecku osobno doustne też tą witaminę typu bioaren,d vitum ?

Koniecznie tak ale najlepiej nie jakieś D vitum czy inne kapsułki kupowane bez recepty czyli SUPLEMENT diety ale porządna , prawdziwą witamine D3 zarejestrowana jako LEKASTWO i na receptę. Taka witaminą D3 jest VIGANTOL - niemiecka witamina D3 , tania bo około 5 zł i starcza na 2-3 miesiące.Jest w aptekach ale czasem trzeba zamówić i poczekać .