Suplementy diety na rozdwajające się paznokcie

Mam problem z kruchością i z rozdwajaniem sie paznokci. Co moge zrobić lub co zakupić by poprawić ich kondycje ?

Witam,
Polecam pić drożdże, można też przyjmować w formie tabletek.Są bogatym źródłem witamin z grupy B. Również picie naparu z pokrzywy i skrzypu daje bardzo dobre efekty. Te dwa popularne surowce bogate są min. w krzem. Do wcierania olejek rycynowy. Powodzenia