Suplementy diety podczas karmienia piersią

Jakie preparaty powinno sie brać podczas karmienia piersią uwzględniając niedobór wapnia wywołany dieta bezmleczna (dziecko uczulone na białko krowie)?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Mleko nie jest jedynym źródłem wapnia. W celu ustalenia konieczności suplementacji warto wykonać badanie poziomu wapnia. Jeśli zajdzie konieczność suplementacji to lekarz prowadzący dobierze odpowiedni preparat.