Suplementy dla kobiet w ciąży

Lekarz nie przepisał mi żadnych suplementów dla kobiet w ciąży (7 tydzień) czy mogę sama coś kupić

Renata GrzechociĹska

Obecnie nie zaleca się stosowania witamin dla kobiet w ciąży poza kwasem foliowym -który kednak największe znaczenie ma.w okresie prekoncepcyjnym, żelazem - w przypadku niedokrwistości i kwasów omega 3 jeśli w diecie jest mało ryb. Wszelkie suplementacje sugeruję konsultować z ginekologiem prowadzącym ciążę.