Suplementy przyspieszające dietę

Witam serdecznie mam pytanie dotyczące zażywania specyfików diety używam jednocześnie potas firmy Olimp na opuchnięte nogi do tego beta-solar firmy Olimp na zachowanie lepszej opalenizny stress management firmy calivita na stres gyno-tardyferon dla niedoboru żelaza i witaminę D w dawce 2000 i tabletki na spalanie tłuszczu purple burn ze stanów zjednoczonych E których skład to wit b6 4mg b3 10mg b12 6 czy moge łącznie używać te tabletki? Używam ich od 2 miesięcy dziekuje za informacje pozdrawiam

Czy robiła sobie Pani kiedykolwiek badania świadczące o niedoborach żelaza, witaminy D, witamin z grupy B? Najpierw należałoby przekonać się czy istnieje potrzeba suplementacji. Na pewno suplementy na odchudzanie nie zapewnią Pani długotrwałego utrzymania prawidłowej masy ciała, kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych. Dodatkową kwestią jest rzekoma skuteczność przyjmowanych przez Panią preparatów. Warto też pamiętać, że niepotrzebna, nadmierna suplementacja może być groźna w skutkach. Zalecalibyśmy odstawienie tabletek, wykonanie sobie odpowiednich badań laboratoryjnych i konsultacje z lekarzem. Do tego czasu może Pani włączyć do diety produkty bogate w witaminy i pierwiastki, które Pani suplementuje i stosować się do zasad prawidłowego odżywania.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444