Suplementy wspomagające erekcję

Witam mam 24 i biore finasteryd na łysienie androgenowe niestety osłabił on moją erekcje i poped seksualny Czy moge brać jakieś suplementy wspomagające erekcjie ?? jesli tak to jakie? pozdrawiam

Witam Pana,

Według charakterystyki produktu leczniczego finasteryd może powodować takie objawy niepożądane jak:zaburzenia wzwodu, osłabienie libido, zmniejszenie objętości ejakulatu. Działania te sąspecyficznie związane z przyjmowanym preparatem, kóry hamuje przekształcanie testosteronu do jego formy aktywnej czyli dihydrotestosteronu. Nie ma na rynku preparatów, które mogłybyw całęj pełni odwracać opisane objawy niepożądane. Do rozważenia jest kwestia ponownej oceny wskazań do terapii finasterydem w łysieniu androgenowym. Może jednak leczenie miejscowe minoxidilem lub inne - do omówienia z lekarzem dermatologiem.

Pozdrawiam!