Sutki o budowie gruczołowo-tłuszczowej o prawidłowej echostrukturze

Witam. Narzeczona miała badanie USG(wiek25). Wynik:"Sutki o budowie gruczołowo tłuszczowej o prawidłowej echostrukturze. Przewody mlekowe nieposzerzone. W sutku prawym na godz 7 zmiana ogniskowa niejednorodna dobrze odgraniczona o wym ok. 36x15x15 odp echostrukturalnie FA. W sutku lewym na godz 11 ok. 3cm od otoczki brodawki zmiana hipoechogneiczna o sr ok. 5mm odp FA. Dostępne badaniu węzły chłonne spływu chłonki z sutków bez patologicznych zmian w badaniu ultrasonograficznym" Proszę o pomoc.

Zapewne w piersi lewej zmiana o cechach gruczolakowłokniaka dość spora, bo ponad 3 cm. proponuje konsultację u chirurga onkologa, celowe rozważenie wycięcia zmian tej wielkości