Sutki o budowie tłuszczowo-gruczołowej, przewody nieposzerzone, skóra o gładkich obrysach

Witam Jestem po mamografi,ktora oprócz łagodnychguzków nie wykazała zasadniczych zmian z ubiegłoroczna bez powiększonych dołów bez mikrozwapnien BIRADS3 Badanie USG sutki o budowie tłuszcz-gruczoł,przewody nie poszerzone skóra o gładkich obrysach.węzły chłonne nie powiększone i w PPna godz 10.30 słabo odgraniczony niejednorodny nieco hypoechogeniczny guzek o wym 19x16 mmW PL kilka torbieli prostych.BIRADS4b i BG.W tamtym roku USG nie wykazało tej zmiany tylko torbiele.Czy to może być coś złego ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie biospji. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanei, lekarza ginekologa lub lekarza poradni chorob piersi.,