Sutki tłuszczowo-gruczołowe z cechami dysplazji

Witam, dziś miałam usg piersi. Wynik brzmi nastepująco: sutki tłuszczoow-gruczołowe z cechami dysplazji. Obustronnie liczne obszary oginiskowego włóknienia. Sutek prawy godz. 6 pod otoczką widoczny wyraźny hypoechiogebniczny cień akustyczny. Bez zmian ogniskowych. Węzły chłonne niepowiększone. Dodam, iż badania usg wykonuję co rok i do tej pory nigdy nie bylo zadnych zmian. Proszę o pomoc w interpretacji.

Opis sutków w USG świadczy o ich budowie zwyrodnieniowej, związanej ze starzeniem się narządu, bez cech wskazujących na zmiany typu złośliwego. Interpretacją powinien zająć się lekarz kierujący na badanie USG piersi.