Swędząca, czerwona krostka na udzie

Witam, rok temu na udzie pojawiła mi sie zwykla czerwona krostka ktora strasznie swedziala, jakby mnie cos ugryzlo i do dzisiaj mi to nie zeszlo,nie swedzi juz, zostala tylko brazowa plamka lekko wypuklona.Tydzien temu pojawila mi sie obok tej kolejna krostka identyczna do poprzedniej. Tez swedziala na poczatku a teraz zostala jasno brazowa plamka z biala kropeczka w samym srodku i nie przypominam sobbie zeby mnie cos ugryzlo. Ogolnie mi to nie przeszkadza ale szpeci troche noge.

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu ciężko odpowiedzieć na pytanie. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.