Swędząca, czerwona wysypka w okolicach intymnych

Mam taki problem, w okolicach intymnych i na pupie poja mi sie czerwona swędząca wysypka, sa to albo krostki, albo okropnie swędzace plamy, zlewajace się. zauwazyłam że pojawia sie to po intensywnym spoceniu się, albo po goleniu. Podobne rzeczy pojawiaja sie na wewnetrnej stronie ud. równiez po goleniu, zrobiłam specjalnie vdrl 2krotnie dał wynik ujemny. Myje się płynem do higieny intymnej. wysypka tez nasilała się(na pupie)po wizycie w solarium gdzie własnie pot spływał w miejsce wysypki

Zmiany swędzące najczęściej mają charaker alergiczny,może to po kontakcie z bielizną praną w nieodpowiednim proszku do prania