Swędząca i czerwona skóra wokół ust

Witam, tydzień temu zaczęłam nową prace w biurze i razem z tym pojawiła sie bardzo swędząca i czerwona skóra wokół ust zaczęło sie od suchości ust dodam ze przez cały tydzień układałam papiery a w poprzedniej pracy również miałam taki problem na początku domyślam sie ze to od papieru co może mi pomóc ? skóra przy tym jest bardzo chropowata, proszę pomóżcie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą mieś tło alergiczne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie. Do tego czasu może Pani pić wapno, które dostanie Pani bez recepty w każdej aptece.