Swędząca i jasnobrązowa plama w obrębie klatki piersiowej

Dzien dobry ! W obrębie klatki piersiowej pojawila mi sie swędząca jasno brązowa plamka, mam ja juz od 1,5 miesiąca. Coż to moze byc?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, jeżeli zmiana pojawiła się na skórze klatki piersiowej, to wskazany jest kontakt z lekarzem / dermatologiem. Zmiana może mieć podłoże alergiczne, lub związek z infekcją (np. grzybiczą) skóry.