Swędząca krostka na skórze

Witam mam jakąś zmiane na skórze wygląda to jak krostka jest czerwona ,swędząca i gdy pęknie leci z niej jakaś jakby woda i wychodzi z tym taka jakby skóra (dzika skóra ) prosze o pomoc co mam z tym zrobic i jak to wyleczyc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty, co umożliwi wdrożenie właściwego leczenia.