Swędząca pochwa, brązowa wydzielina i pieczenie podczas oddawania moczu

Witam! Od jakiegoś tygodnia strasznie swędzi mnie pochwa, a ostatnio zauważyłam, że wydostaje się z niej brązowa wydzielina. Odczuwam też pieczenie podczas oddawania moczu. Czym może być to spowodowane?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą sugerować infekcję dróg moczowo-płciowych. Proszę udać się do lekarza.