Swędząca skóra na penisie - czy to AZS?

Witam! Dzisiaj zauważyłem na moim penisie dziwną rzecz. Otóż na napletku wewnętrznym okrywającym żołądź zobaczyłem jakiś dziwny, żółtawy pasek. Są na nim małe kropeczki z jakąś wydzieliną, tak jakby osocze. Wygląda tak jak przy chorobie AZS, którą mam na rękach i czasami pojawiają się takie krosty. Te na penisie swędzą, nie wiem co mam robić. Pomóżcie, nie mam nigdzie w okolicy dobrego dermatologa :(

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Niestety bez możliwości obejrzenia zmian i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie rozpoznać Twojej dolegliwości. Jeżeli chorujesz na AZS, możliwe że zmiany wystąpiły także na członku.
Z drugiej strony, jeżeli jesteś aktywny seksualnie istnieje prawdopodobieństwo, że doszło do infekcji.

Obawiam się zatem, że nie masz innej możliwości jak udać się do dermatologa w celu rozpoznania zmiany.
Pozdrawiam