Swędząca wysypka i wybroczyny na ciele u 12-latka

Witam,Syn 12 lat dostał sukcesywnie swędzącej wysypki wybroczyn na całym ciele ,całe plecy wewnętrzne str,stóp i rąk a najbardziej na łokciach ,nadgarstkach i pod kolanami wcześniej kilka dni temu miał katar i 37,5 C.Od lekarza dostał Clatrę i maść którą dopiero robią.Szukamy przyczyny, na razie go nie swędzi,smarujemy wit.A naskórek się złuszcza, podejrzewamy że mogło to być po Air Wick.Mam zdjęcia i więcej opinii by nie zaszkodziło.Sugestie mile widziane

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez oceny zmian oraz zbadania dziecka nie jest możliwe ustalenie podłoża dolegliwości. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.