Swędząca wysypka na brzuchu, rękach i nogach

Witam! Od dwoch dni mam strasznie swedzaca wysypke, ktora mnie strasznie swedzi. Nawet drapanie nie pomaga. Mam wysypke na brzuchu, rękach, nogach , plecach itd. Najbardziej swedza mnie plecy. Dzisiaj nie wytrzymalam i podrapalam się pilotem w plecy. Musialam pracowac ale dzisiaj zwolnilam sie wczesniej no juz nie wytrzymalam. Bo pracujemy w strasznie obcislych strojach. Co mam robic? Czy moge sie drapac? Czy moge pracowac w obcisłych strojach ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Intensywny świąd wymaga diagnostyki - wskazana jest konsultacja u internisty lub dermatologa.