Swędząca wysypka na ciele i bezskuteczne stosowanie maści Elocom i Novate

27tc.dostałam bardzo swędzącej wysypki w miejscu rozstępów na brzuchu,która zaczeły się ze sobą zlewać.udałam się do lekarza pierwszego kontaktu i dostałam maść elocom którą stosowałam przez 4 dni.nie pomogło.co więcej swędząca wysypka pojawiła się na wewnętrznej stronie nóg,rąk,pośladków.udałam się więc do dermatologa.dostałam maść o nazwie Novate.użyłam jej już 3x.wszystko się powiększa i zlewa jakby w wielkie bąble.w momencie drapania wygląda to jakbym wpadła w pokrzywy-bąble wtedy są białe.

Witam. Opisane zmiany mogą być wynikiem reakcji alergicznej. Proszę spróbować zaobserwować czy nie pojawiły się w związku z zastosowaniem nowego kosmetyku, proszku do prania itd.