Swędząca wysypka na zgięciach łokciowych

Witam. Od okolo 2 miesiecy po pobycie na sloncu pojawia sie swedzaca wysypka na zgieciach lokciowych. Stosuje krem z wysokim filtrem ale za bardzo nie pomaga. Pije wapno i stosuje fenistil zel ktory polecila mi pani w aptece. Po kilku dniach przeszlo jak nie bylo slonca ale wystarczyly 2-3 spaceru na sloncu i wysypka powrocila. Dlaczego pojawia sie tylko w tym miejscu i co moge zrobic zeby sie jej pozbyc i moc wychodzic na slonce? Pozdrawiam Marcin

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmian ciężko postawić diagnozę, wskazana kontrola u dermatologa.
Pozdrawiam