Wysypka na rękach i policzkach u 4-latka

witam... moj wnuczek w pazdzierniku skonczy 4 latka, ale od conajmniej dwoch ma stala wysypke na policzkach i raczkach... nie swedzi go i nie drapie sie... ma rowniez dosc mocno wydety brzuszek... nie podoba mi sie to i zagonilam corke do lekarza.. zaznaczam ze mieszkaja w angli... lekarz zbagatelizowal wysypke, a brzuszek pougniatal i uznal za zdrowy...bardzo prosze o porade, na swieta przyleca do Polski wiec moznaby jakies badania zrobic, ale jakie i gdzie? mieszkamy w Gliwicachdziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania nie dopatrzył się patologii to należy zaufać tej opinii. W razie wątpliwości konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.