Swędząca wysypka u 9-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 9 miesięczna córka miała 4 dni goraczke, a kiedy ustąpiła strasznie ja wysypalo, na całym ciele. Temperatury nie ma od 2 dni, trochę kaszle. Lekarz powiedział że to trzydniówka. Czy mogę z nią wyjść na spacer? Czy ta wysypka może swędzieć? Córka jest marudna i ciągle trzeba się po oczach uszach i policzkach. Wysypkę ma nawet na powiekach:/ Jak jej ulżyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Z tego co Pani opisuje bardzo prawdopodobna jest trzydniówka, co do wyspypki to polecam udac się do lekarza aby podał leki które zmniejsza świąd.